Wieki stosowania pomysłowych rozwiązań opłaciły się. W HangOn wiedza i doświadczenie o procesach lakierownia idzie głębiej, co
oznacza, że szybko znajdujemy optymalne rozwiązania, przynoszące najlepsze efekty.

Początek przedsiębiorczości rodziny Törefors sięga w XVI stulecia. Na początku XIX wieku otworzyli pierwszą fabrykę drutu, która w latach 30 ubiegłego stulecia rozwinęła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo. Pierwsze produkty dedykowane branży lakierniczej stworzono w latach 70 tych. W 1989 kolejne pokolenie odziedziczyło firmę i odtąd rozpoczął się szybki rozwój w kierunku lakiernictwa. Na rynek weszły nowe produkty, ofertę poszerzono o nowe usługi, odkrywając tym samym nowe rynki. Ale przede wszystkim światło dzienne zobaczyło wiele nowych produktów, pozwalających lepiej i wydajniej lakierować.

Dział rozwoju koncentruje się na znajdowaniu nowych rozwiązań mogących sprostać wymaganiom Klientów. Czasem wychodzimy z odpowiedziami, zanim powstaną pytania i pozwalamy rozwiązać jeszcze niezdefiniowane problemy. Cieszymy się, że możemy doradzać, jak malować wydajniej i potrafimy wyliczyć dokładnie, jak można zaoszczędzić stosując nasze pomysłowe rozwiązania.

„Mądre myślenie nigdy nie jest głupie. Skupiamy się na małych rozwiązaniach, które przynoszą duże zmiany w biznesie. Co zrobić z zaoszczędzonymi zasobami, no cóż, wszystko zależy od Ciebie.”

Rozwijamy się – z nowymi ludźmi, technologiami i pomysłowymi rozwiązaniami. Bez względu jak duzi urośniemy, nigdy nie zrobimy tego sami – zawsze rozwijamy się z Państwem. Zawsze blisko, na telefon,
dostarczamy co obiecujemy, jeśli nie więcej.

POZNAJ INNYCH ORGANIZATORÓW WARSZTATÓW